Partnerzy

Poniżej prezentujemy strony naszych partnerów. Firmy, blogerzy, vlogerzy i inne instytucje dla których Hiszpania jest bliska ich działalności.

wycieczkiandaluzja.pl – Polskie biuro podróży z siedzibą w Maladze. Biuro organizuje wycieczki objazdowe po Costa del Sol. W ofercie firmy znajdziemy również transfery z lotniska w Maladze jak i apartamenty i pokoje na wynajem na Costa Del Sol. Oprócz strony www polecamy również śledzenie Facebooka „Wycieczki Andaluzja Costa del Sol” gdzie zgaduje się wiele zdjęć z organizowanych przez firmę wycieczek. Serdecznie zapraszamy!

hdr.name – to projekt Pana Dawida Martynowskiego na blogu którego znajdziemy wiele ciekawych artykułów podróżniczych również tych o Hiszpanii jak i przepięknych fotografii dla których pasja przelała się również w zakresie świadczenia profesjonalnych usług. Jak pisze sam autor „Jestem zafascynowany fotografią HDR. To moja życiowa pasja i hobby. Każdą wolną chwilę poświęcałem na zdobywanie doświadczenia. Moja pasja pozwoliła mi poznać ciekawych ludzi, odkryć nieznane mi dotąd miejsca”.

Costadelux.plPolskie biuro nieruchomości na Costa Del Sol które powstało na bazie połączenia miłości do Hiszpanii oraz kilkunastoletniego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości.
Usługi biura obejmują pełen serwis począwszy od opieki po przyjeździe, prezentacji wybranych ofert oraz obsługi transakcji przy współpracy z Polskim prawnikiem rezydującym w Hiszpanii.
Biuro w swojej ofercie posiada atrakcyjne nieruchomości wzdłuż całego wybrzeża – od Malagi do Gibraltaru.